hakkimizda

Ilkelerimiz ve Hedeflerimiz...

Apartmanin yönetimini Altunel Yönetim Hizmetlerine devretmek isteyen siz sayin yönetim kurulu ve kat malikleri...

Apartman ortak yasiminda birçok sorunlara neden olan ve malikler arasinda iliskileri dezeleme durumuna gelen apartman yöneticiligi tarafimizdan, profesyonel bir anlayis ile yapilmaktadir.Bu hizmetimizin apartman,kiraci ya da malikler arasindaki sorunlari en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadir.

Size bir dost kadar yakin olmak,daime güveninizi kazanmak için tüm bilgimizi,tecrübemizi tüm seffafligimizla sizinle paylasmaya haziriz.Isimizde insan föktörü degerinin bilinci içinde gerek sizlerin gerek çalisanlarimizin gekilisi göstermesi için çalisiyoruz. Müsterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermek için gayrimenkul alaninda profesyonellerden olusan ekip ile bu basariyi yaratiyoruz.Siz müsterilerimiz ve ihtiyaçlariniz var oldugu sürece biz de hep ayakta olcagiz.,iyi günde kötü günde hep yaninizdayiz.Sizlerin ihtiyaçlarinizi bizim de basari ölçümüz olan en kaliteli ve uygun fiyatla sagliyoruz.

Altunel Yönetim Hizetleri güçlü altyapisi, teknik donanimi, deneyimi, hukuksal birikimi ile yillardir bu hizmeti basari ile vermektedir. Bugün 5 yilin üzerinde sakinlerimize kesintisiz ve etkin hizmet vermenin hakli gururunu yasiyoruz.Biz bu is için variz ve binaniza en az sizin kadar yakiniz.Bu konuda yillarin birikimi ile olusan tecrübemiz ile bina yönetimi, bakim ve onarim ile ilgili konularda daha etkin ve verimli himet vermekteyiz

Apartman Yönetimi Bize (Altunel Yönetim Hizmetlerine) Devrettiginizde, Neler Kazanacaksiniz?...

1- ilgili ay masraflarini daire basina arsa payina fert masina bölmekle ugrasmayacaksiniz
2- Artik her ay oturup bagimsiz bölümlere (dairelere) tek,tek gider makbuzu yazmazsiniz.
3- Isletme projesini nasil hazirlarim diye düsünemeyeceksiniz.
4- SSK'li isçilerinizin SSK ise giris bildirgesi, aylik SSK bildirgesi, bardrosunu hazirlamakla ugrasmayacaksiniz.
5- SSK'li isçilerinizin ise giris ve çikislarinda bölge çalisma müdürlügüne verilecek resmi evraklari tanzim etmekle ugrasmayacaksiniz.
6- ihtiyaciniz oldugunda asansörcü, elektirikçi, tesisatçi gibi ustalari aramayacak yapilan isin düzgün yapilik, yapilmadigini kontrol için ustalarin basinda beklemeyeceksiniz.
7- Ortak kullanim alanlari olan, çatinin aktarilmasi, merdiven boslugunun boyatilmasi, dis cephenin boyatilmasi islerini, yaptiracaginiz zaman, ihalelerle ve fiyat teklifleri almakla ugrasamayacak, bu teklifi veren firmalarin güvenilirligini arastirmak zorunda kalmayacak, bu gibi isleri en uygun fiyata en kaliteli sekilde kime yaptiralim diye düsünmeyeceksiniz.Teklifler önünüze gelecek siz karar vereceksiniz.
8- yapmis oldugunuz masraf ve faturalari deftere islemek zorunda kalmayacaksiniz.
9- Binamizi sigorta yaptirdik mi, yangin tüplerimiz dolu ve kullanima hazir mi diye dert etmeyeceksiniz.
10- Apartman görevlileriniz yillik izine ayrildiginda yerine kimi buluruz diye düsünmeyeceksiniz.
11- Yilin belirli ayinda noterde defter tasdiki yaptirmakla ugrasmayacaksiniz.
12- Dairenizi kiralamak ve satmak istediginizde hangi emlak firmasiyla anlasayim diyedüsünmeyeceksiniz.
13- Çalisanin kidem tazminati fonu ayrilmasi gibi teknik konulari dert etmeyeceksiniz.


artik bu isleri sizin yerinize biz yapacagiz.
sizler binanizda güven ve huzur içerisinde yasayacaksiniz...Apartman Yönetim Isinin Profesyonel Olarak Yapilmasi...

Gayrimenkul yönetim'in bu konudaki hizmet adimlari asagidaki gibidir.

 • Yönetim ve isletme plani olusturulmasi
 • Yillik bütçe olusturulmasi
 • Hizmet firmalari portföy seçenekleri hazirlanmasi
 • Hizmet sartnameleri ve sözlesmeleri hazirlanmasi
 • Teklif alimlari
 • Isletme maliyet düsürücü tedbir raporlamalari


 • Tüm bu gayrimenkul yönetim hizmet adimlari asagidaki gayrimenkul çesitlerinin isletmesinde ihtiyaçlariniza göre hizmet vermek olarak size sunmaktayiz.

  Konut Yönetimi(Apartman Yöneticiligi)Ülkemizde;Her türlü konutta, Kat Mülkiyeti Kanunun'da yer alan yöneticilik görevlerinin yerine getirilmesi hizmetimizdir.Yönetim planina uygun olarak hazirlanacak isletme planiniz dogrultusunda karar defterinizden, para tahsilatlariniza kadar bütün yönetim islerinizin tarafimizdan yerine getirilmektedir.

  Apatman Yönetiminde Sistemimiz...

  Apartman Yönetimini Altunel Yönetim Hizmetlerine Devretmek Isteyen Siz Sayin Yönetim Kurulu ve Kat Malikleri...

  Artik yerlesim birimlerinin profesyonel kadrolarca yönetilmesi kaçinilmaz ve tartisma götürmeyen bir olgudur.

  Gerekli yasal yönetim sisteminin olusturulmasi;Yillardir ikinci planda tutulan, ihmal edilen bina yönetimlerinin %90'a yakini yasanin gerektirdigi sekilde olusmamakta ve sonuçta büyük hukuksal sorunlarla karsi karsiya kalinmaktadir. Tarafimizca yönetilen tüm yerlesim birimlerinde olusturdugumuz ve etkinlestirdigimiz yönetim sekli ile bu yersim birimlerinin yönetimleri yasal zemine uygun olarak yapilmaktadir.

  Bütçe; Kurdugumuz sistem ile yerlesim birimlerine ait gelir ve giderler her biri için ayri ayri aylik ekstrelerle sakinlerimize ulasmaktadir. Böylelikle toplanan aidatlarin ne sekilde degerlendirildigi, nerelere ve ne kadar harcama yapildigi sakinlerimizce sürekli izlenebilmektedir.

  Gerekli bakim ve onarim hizmetlerinin saglanmasi; Kat maliklerimizin aldigi kararlar dogrultusunda, yüklenici firmalarin belirlenmesiyle, bakim ve onarim islerinin yerinde, zamaninda ve gerekli standartlarda yapilmasi saglanarak, yerlesim birimlerimizin arti deger kazanmasi saglanmaktadir.

  Güvenlik; Taseron olarak istihdam ettigimiz güvenlik görevlileri ve gözetim ekipmanlari ile konut ve bireysel güvenliginizi, sizlere paylastigimiz digital verilerle 7/24 saat konut ve çevre gözetim bilgilerini edinmenizi sagliyoruz.


  biz yöneticniz olalim
  siz sadece komsu olun!
  Apartmaninizin yönetimini Altunel Yönetim Hizmetlerine devretmek isteyen siz sayin yönetim kurulu ve kat malikleri

  Siz Sadece Yönetim Isinin Ne Kadarindan Kurtulmaya Karar Verdiginizi Tespit Edin.Ya da Asagidaki Isleri Yapmaya Devam Edin;

  1. Bütçenin ve isletme projesinin hazirlanmasi
  2. Genel kurul toplantilarinin resmi prosedüre uygun hazirlanmasi ve gerçeklestirilmesi
  3. Cari hesaplarin tutulmasi ve takibi
  4. Aylik aidatlarin, dairelerin arsa payina göre hesaplanmasi
  5. Aidat parç durumunun takibi, listelenmesi ve duyurulmasi
  6. Personel sözlesmelerinin hazirlanmasi
  7. SSK' ya personel giris-çikis islemlerinin yapilmasi
  8. SSK ücret bordrolarinin düzenlenmesi
  9. SSK aylik dönem bildirgelerinin hazirlanmasi
  10. Ve yukaridaki diger makalelerde saydigimiz tüm sorumluluklar.

  11. artilar

  12. Sorunsuz insan iliskileri;kurulusumuzca yönetilen yerlesim birimlerinde yönetimsel sorunlarin ortadan kalkmasi ile düzenli aidat ödenmesi, teknik aksakliklarin zamninda müdahele edilerek dogabilecek olan problemlerin ortadan kaldirilmasi, sizlerin bireysel olarak taleplerinize en süratli cevap verilmesi iliskilerimizde arzu edilen boyutun saglanmasidir.  13. Apartman Yöneticiligi

   Yasamin git gide hizlandigi Istanbul'da komsuluk iliskileri de buna paralel olarak gerilemekte.Özelliklede apartman yönetimleri esnasinda ortaya çikan karmasikliklar komsuluk iliskilerini zedelemektedir.   Bu düsünceden hareketle apartman içindeki huzuru saglamak ve komsular arasi gerilimi azaltmak için apartman yönetimlerine firmamiz tüm bu profesyonel hizmeti, binaniza aylik 40,40TL+KDVkarsiligi vermeye hazirdir.
   rahat ve huzurlu bir yasam için biz yönetelim, siz denetleyin...   Saygilarimizla   altunel yönetim hizmetleri


   kemal altunel